Yerinde Koltuk Yıkama

80ºC sıcaklığa varan suyla lekeler çözülür ve aynı anda vakumla durulaması yapılır. Bu şekilde suyun derine inmesine izin verilmez ve hızlı bir kuruma sağlanmış olur. 1,5 saat gibi bir sürede yıkanan koltuk takımınız yeterli havalandırma işlemi sonrası 3-4 saat içerisinde’de kullanımınıza hazır hale gelir. Koltuk kumaşınızda bozulma veya renklerinde solma olmaz.

Oturma Grubu Koltuk Yıkama

İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı incelenerek , kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su sepelenir.

Köşe Takımı Koltuk Yıkama

Tamamiyle ıslatılan koltuğu yıkamadan önce bir süre beklenir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür.

Kağıthane Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz, 2003 yılında Kağıthane ilçesinde kurulmuş olup, son teknoloji makinelerimizle yerinde Koltuk yıkama hizmet vermekteyiz